Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Marzenia Ranjun
12.jpg

O ręcznie tkanych jedwabiach, które kupujemy w fundacji, która wspiera kobiety. O tym, że one pochodzą z najuboższych warstw społecznych w Indiach. I o tym, że kiedy z nimi rozmawiamy to opowiadają nam o swoich marzeniach

czytaj całość »
Women Weave – Kobiety tkają
8.jpg

Women Weave powstała w 2003 roku w Maheshwar w Indiach. Fundację założyła Sally Holkar, żeby wspierać kobiety szczególnie te rozwiedzione i wdowy, które mają bardzo niską pozycję w społeczeństwie indyjskim.

czytaj całość »
Anahita Razmi
6.jpg

Anahita Razmi, artystka, wychowała się w Niemczech, jej ojciec jest emigrantem z Iranu. Całe jej życie to dwie kultury – ta Niemiecka i ta Irańska. Mieszka i tworzy w Berlinie, ale często odwiedza Iran gdzie ma dużą rodzinę.

czytaj całość »
Moda na dietę, dietę od mody
4.jpg

Anna Pięta, współtwórczyni podcastu o zrównoważeniu i ekologii MUDA Talks, kiedyś odpowiedzialna za markę targów mody HUSH Warsaw, dziś za uświadamianie o szkodliwości modowego przemysłu, wulkan energii, kobieta bezkompromisowa.

czytaj całość »
Nivedita Rai z Women Weave
2.jpg

Nivedita jest dla nas bardzo ważną osobą. To ją pierwszą poznałyśmy w Women Weave. Jest naszym przewodnikiem. To do niej kierujemy nasze zamówienia, to ona uczyła nas projektowania tkanin, to ona wie wszystko o ręcznie tkanych materiałach. A co to jest Women Weave?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl