O nas

Touch powstal z energii dwóch kobiet – Grażyny Olbrych i Dagmary Radzikowskiej. Mamy duże doświadczeniem w modzie. Od ponad 20 lat polecałyśmy produkty, trendy i szukałyśmy nowości. Aż przyszedł moment kiedy obie stwierdziłyśmy, że wiemy dokładnie czego potrzebujemy. I tak zrodził się Touch. Touch to nie tylko ładne ubrania. To szacunek dla otaczającego nas świata, ludzi i zwierząt. Obie chcemy mniej a lepiej czyli jakość a nie ilość. 

Nie trendy tylko świadome budowanie stylu. Dlatego Touch to ubrania unikalne, ale funkcjonalne i ponadczasowe. Pracujemy z fundacją w Indiach, która wspiera kobiety. Nasze ubrania szyte są z tkanin, które one ręcznie utkały. Sa to głównie jedwabie i bawełny. Każdy kupon materiału jest podpisany przez osobę, która go stworzyła. My je znamy, nie są to anonimowi ludzie. Ten ludzki dotyk jest bardzo ważny, daje miękkość tkaninie, która nie jest przetworzona chemicznie. Materiały są farbowane naturalnymi barwinkami lub farbami przyjaznymi dla środowiska.

Ubrania są szyte w Polsce – w Warszawie i Białymstoku. Doskonale wiemy kto co nam uszył. Nie są to wielkie szwalnie tylko małe manufaktury. Zwracamy uwagę na jakość wykończenia i szycia. 

Dbamy o każdy szczegół i każdy centymetr materiału. W duchu mody zrównoważonej wykorzystujemy wszystkie ścinki. Można o nas śmiało powiedzieć, że jesteśmy firmą zero waste.

Jesteśmy też dostępni stacjonarnie w Warszawie w Elektrowni Powiśle (lokal 109, na 1 piętrze), w butiku Paryżnka w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 46a i w Poznaniu, Concept21, ulica Podgórna 10.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl